ג'מה הסיפור

זה סיפור על שני קצוות שנתפרים יחד -

בין הגליל הירוק להודו האחרת, הלא מוכרת.
בין הבדים הארוגים בעבודת היד לשולחן העץ הכפרי,
בין עולם העיצוב המוקפד ובין המחוספס, הטבעי והגולמי.
בין שנינו.

את Jemma הקמנו מתוך רצון למצוא ביטוי לאהבה לעיצוב ולאסתטיקה. בחרנו להקים את החנות בגליל, הכי קרוב לבית, ביישוב יודפת שבו אנחנו חיים יחד עם ילדינו אריאל, הלל ואסיה.

את ההשראה ליצירה מעניקה לנו הסביבה שבה אנחנו חיים. הירוק שמשקיף מכל פינה בדרך המפותלת שמביאה אותנו הביתה, העונות המתחלפות, העצים – שמספרים סיפור של שנים ארוכות וסגנון החיים השקט והשליו. בתוך הקהילה החמה שבה אנחנו חיים, ובתוך הסביבה הזו, אנחנו מקבלים בכל יום את הכוח ליצור עוד, להתפתח ולהפוך את Jemma לבית חם לעיצוב.

פריטי הטקסטיל שמעצבת, מייצרת ומייבאת ימימה מהודו מיוצרים בתהליך מוקפד, שבא לידי ביטוי בכל צעד במסע - מבחירת הבדים האיכותיים והצבעים הרכים שיוצרים תחושת בית חמימה ועד לתפירה המקצועית. את הודו המוכרת של בדי הלונגים הדקיקים והצבעוניות המיועדת לתיירים לרגע מחליפה במסע שלנו הודו של מסורות עתיקות, אמנים שמייצרים בדים איכותיים, בחירת צבעים רגועה ועבודת יד יוקרתית.

אלרון שמגיע מעולם העיצוב התעשייתי ועיצוב המוצר, יוצר בסטודיו שביודפת פריטי ריהוט ייחודיים הנמכרים בחנות. למוצרי העץ המלא שפה ייחודית המשלבת פשטות ותחכום, חספוס ורוך. הרהיטים מהוקצעים ועם זאת שומרים על מראהו הטבעי של העץ, חושפים ומציגים את יופיו הייחודי של החומר, ומכניסים פיסה של טבע הביתה.

ליד פריטי הטקסטיל והריהוט שלנו, מחכים על מדפי החנות כלים לבית, סבונים ופריטים משלימים שמתחברים לשפה העיצובית שלנו ויוצרים יחד חוויה מלאה בהשראה. החנות ממוקמת במתחם "בואכה יודפת". תוכלו לבקר בה גם דרך האתר וליהנות
מרכישה ישירה ומשלוח עד הבית.

אנחנו מזמינים אתכם לבוא לבקר או להיכנס לחנות באתר ולמצוא פריט ייחודי שיגרום לכם להרגיש בבית.

 

לכתבות עלינו לחצו כאן

 

English
EN
ILS ₪