מדיניות פרטיות ותנאי שימוש

מדיניות פרטיות

כללי

 1. מדיניות זו נכתבה בלשון זכר מטעמי נוחות והוא פונה לשני המינים במידה שווה.
 2. אנו רואים חשיבות רבה בשמירה על פרטיות הגולש. נבקשך לקרוא מסמך מדיניות זה בקפידה, שכן מסמך מדיניות פרטיות זה מכיל מידע בכל הנוגע למידע שנאסף על ידנו אודותיך, ואיזה שימושים אנו עשויים לעשות במידע זה.
 3. כל שימוש שנעשה על ידנו במידע, נעשה בהתאם להוראות החוק והתקנות הנוגעות לפרטיות ולמאגרי מידע.

מידע אישי

 1. בעת רכישת מוצרים מאיתנו, אם באמצעות טפסים ייעודיים באתר, אם באמצעות דואר אלקטרוני ואם בכל דרך אחרת, אתה נדרש לספק לנו מידע אישי אודותיך אשר ישמר על ידינו. אנו עשויים, למשל, לשמור את השם, מס' תעודת זהות, כתובת, כתובת דוא"ל, מס' טלפון ופירוט המוצרים שנרכשו על ידך.
 2. אתה רשאי לפנות אלינו בכל זמן, לטובת עדכון או מחיקת המידע אודותיך בכתובת:sales@jemmahomedecor.com.
 3. מעבר למידע שנמסר על ידך באופן אקטיבי, אנו עשויים לאסוף מידע נוסף, כדוגמת שמות מתחם וכתובות מהם הגיע אלינו הגולש, כתובות IP ומידע סטטיסטי כדוגמת סוג הדפדפן בו עושה שימוש הגולש, מערכת ההפעלה שלו וכיוצ"ב. מידע זה נאסף למעקב ושיפור השירות אותו אנו מציעים.

שימוש במידע אישי

 1. השימוש במידע אישי נעשה בראש ובראשונה לשם אספקת השירותים והמוצרים ללקוח.
 2. בנוסף, יתכן ונעשה שימוש במידע לטובת אחת מן המטרות שלהלן:
 • ניהול בקשות לקוח ומכירות, לרבות שליחת חשבוניות מס;
 • יצירת קשר עם הלקוח בכל הנוגע למוצרים שהלקוח התעניין בהם. למשל, במקרים בהם מוצר מבוקש אזל מן המלאי , אי התאמה בעת שהמוצר התקבל אצל הלקוח או פניות שלנו ללקוח בנוגע למוצרים דומים למוצרים לגביהם התעניין הלקוח בעבר;
 • תיעוד;
 • מילוי אחר הוראות חוק ולשם מניעת הונאות (למשל, אנו מחוייבים לשמור תיעוד של עסקאות לטובת תשלום מיסים וניהול ספרים תקין);
 • לשפר את רמת השירותים שלנו; וכן -
 • בכפוף לתנאי מדיניות הפרטיות, לשם שיווק, שיפור ותפירת השירותים ו/או המוצרים שלנו אליך.

אנו אף עשויים לאגור מידע ונתונים למטרות של ניטור השימוש באתר האינטרנט כדי שנוכל לפתח ולשפר את האתר והשירותים הניתנים במסגרתו.

מידע אישי וצדדים שלישיים

 1. אנו לא נמכור את המידע שלך או נרשה לאחרים לעשות כן. כדי לספק את השירותים והמוצרים אנו עשויים למנות צדדים שלישיים שיבצעו עבורנו חלק מן התהליכים הקשורים במידע האישי שלך בשמנו (כדוגמת ספק שרתי אינטרנט או google analist). בנסיבות אלה, אנו נדאג לכך כי מידע אישי מוגן והשימוש שנעשה בו הוא בהתאם למדיניות הפרטיות.
 2. רק במספר מצבים מצומצם אנו עשויים לגלות מידע אישי לצדדים שלישיים – כאשר יש לנו חובה משפטית לעשות כן.

מידע שיווקי

 1. אנו נשלח לך מידע שיווקי, כדוגמת עלוני מידע ותכתובות דוא"ל, רק במידה ותבקש מאיתנו במפורש לעשות כן ותיתן לנו הסכמתך לכך. במידה ונרשמת לרשימת תפוצה שלנו, אתה יכול בכל זמן לבקש לצאת ממנה אם באמצעות לחיצה על כפתור 'הסר מרשימת תפוצה' או במשלוח דואר אלקטרוני אלינו לכתובת sales@jemmahomedecor.com.
 2. שים לב כי במצב בו לא נרשמת לרשימת תפוצה או בחרת להמנע ממנה – לא נוכל לעדכן אותך במבצעים או במוצרים חדשים שיעודכנו מעת לעת באתר שעשויים לעניין אותך.

ביקורות

במסגרת השימוש באתר יתכן ותהיה האפשרות לפרסם ביקורות ואף לשתף במידע ברשתות החברתיות. בעת שיתוף מידע כאמור לעיל, המידע נעשה פומבי ולא כפוף למדיניות הפרטיות. אנו לא נהיה אחראיים בכל שימוש של צד שלישי במידע שפורסם באופן פומבי. בכלל זה, אנו שומרים על זכותנו לעשות שימוש בביקורות שהתקבלו ועשויים לעשות בהם כל שימוש.

עוגיות וטכנולוגיות אחרות האוספות מידע

 • כנהוג, אנו עשויים לעשות שימוש באמצעיים טכנולוגיים סטנדרטיים הקרויים 'עוגיות' באתר האינטרנט. עוגיות הן קבצים קטנים המכילים מידע הנשמרים במחשב האישי שלך. העוגיות מאפשרות לנו להבין מי צפה באיזה מן הדפים באתר שלנו, ובאיזו תדירות ניגשים לדפים ומאיזה מקומות. העוגיות מאפשרות לנו לשפר את חוויית הביקור שלך, בשל שמירת מידע בנוגע למוצרים ושירותים שעניינו אותך באתר שלנו, כך שנוכל לספק לך מידע ממוקד, מותאם אישית, בעתיד.
 • רוב הדפדפנים מאפשרים באופן אוטומטי קבלת עוגיות, אבל לרוב ניתן למנוע שמירה של עוגיות. ככל ותמנע מעוגיות אתרנו להישמר, יתכן וזה יגביל את השירות שאנו נוכל להעניק לך.
 • העוגיות אינן אוגרות מידע רגיש אודותיך כדוגמת שם, כתובת או פרטי אשראי. העוגיות קרויות בשם, והוא משוייך אליך, באופן שאינו מזהה. כך או אחרת, ככל ותבחר למנוע או למחוק עוגיות הקשורות לאתרנו, או מכל אתר אחר, אתה יכול לעשות כן באמצעות דפדפן הגלישה שלך. כל דפדפן גלישה הוא אחר, ולכן מומלץ להיכנס למדור ה –'help' בדפדפן כדי ללמוד איך לבצע את הדברים בדפדפן הספציפי.
 • אנו עשויים להשתמש בגוגל אנליטיקס כדי ללמוד ולהבין איך ניתן לשפר את אתר האינטרנט ולוודא שהוא פועל כהלכה. עוגיות גוגל אנליטיקס עוקבות אחר תהליך הגלישה באתר ואוספת מידע אנונימי מאיפה גלשו לאתר האינטרנט, כמה זמן שהו בו, באיזה דפים ביקרו וכיוצ"ב. מידע זה נשמר אצל 'גוגל' כדי לייצר דו"חות. העוגיות אינן אוספות מידע מזהה או מידע פרטי. המידע שנאסף מאוחסן בשרתי גוגל בארה"ב או בכל מדינה אחרת בה גוגל שומרת מידע. גוגל עשויה לעשות שימוש במידע לא מזהה זה לשם הערכה של מידת השימוש באתר, יצירת דו"חות עבור האתר, והספקת שירותים הקשורים לשימוש באתר האינטרנט. שימוש באתר האינטרנט מהווה הסכמתך לשימוש במידע על ידי גוגל כמפורט לעיל.

 PAYPAL (מדיניות פרטיות)

אנו משתמשים בפייפאל לטובת הליך התשלום עבור המוצרים ו/או השירותים. פייפאל מעבדת מידע שתזין אליה על מנת לבצע תשלום. אם בחרת בפייפאל כצורת התשלום המבוקשת, עיבוד המידע הוא הכרחי כדי לבצע את התשלום, והוא כפוף למדיניות הפרטיות של פייפאל, אשר קישור אליהם מצוי בכותרת הסעיף, וכן לשאר התנאים שפייפאל קבעה לשם שימוש בשירותיה.

הגנה ואבטחת מידע

 1. אנו שומרים את היסטוריית הרכישה שלך אצלנו למשך הזמן שאנו מאמינים שאתה עשוי לרצות לשמור עמנו על קשר בעתיד, כמו גם בהתאם למחויבויות רגולטוריות.
 2. אנו לוקחים את המשימה לשמור, להגן ולאבטח את המידע שלך ברצינות. אנו מנסים לשמור ולהגן על המידע מפני אובדן, שימוש לרעה או שימוש בלתי מורשה. אנו נוקטים וננקוט באמצעים סבירים, טכנולוגיים ופיסיים כדי להגן המידע האישי שלך.
 3. עם זאת, לתשומת ליבך, רשת האינטרנט אינה מאובטחת לחלוטין, ועל כן איננו יכולים להתחייב לביטחון או לשלמות של המידע. אין אנו אחראים לתכנים, אבטחה, או למדיניות של אתרים חיצונים וממליצים לבדוק את מדיניות הפרטיות והאבטחה של כל אתר בו אתה עושה שימוש ומעביר אליו פרטים ומידע אישי.

רשתות חברתיות

ככל והינך עוקב אחר אחד מחשבונות החברה ברשתות החברתיות, אנו מקבלים מידע בסיסי אודותיך, בהתאם לפרופיל שיצרת לעצמך: שם החשבון שלך, מיקום, גיל, תחביבים וכיוצ"ב. אתה תוכל ליצור עימנו קשר דרך הפלטפורמות הללו ולהעביר לנו תוכן ומידע גם בדרך זו. מידע זה יאסף, ישמר ויעובד, בהתאם לתנאי מדיניות פרטיות זו.

עדכונים ושינויים במדיניות הפרטיות

מדיניות הפרטיות הינה משתנה ודינמית. ככל ונשנה את מדיניות הפרטיות נעדכן בדבר השינוי בדף זה. מדיניות פרטיות זו עודכנה לאחרונה ביום 9 לינואר שנת 2019.

יצירת קשר עם החברה

בכל שאלה, הבהרה או פנייה אחרת הנוגעת למדיניות הפרטיות ניתן לפנות אלינו בכתובת sales@jemmahomedecor.com.

תנאי שימוש

1. כללי

1.1 תקנון האתר נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות והוא פונה לשני המינים במידה שווה.

1.2 השימוש באתר זה, com (להלן: "האתר"), לרבות כל המידע, המסמכים, הקבצים, התמונות, הטקסטים, הגרפיקה, התיאורים, הביקורות, המוצרים (להלן: "החומרים") כפוף לתנאים ולמגבלות המפורטים במסמך זה, וכל שינוי במסמך, אשר אנו עשויים לפרסם מעת לעת (להלן ביחד: "תנאי השימוש").

1.3 על ידי כניסה לאתר או שימוש בו, לרבות רכישה באמצעות האתר, אתה מסכים ומחויב לתנאי שימוש אלה. ככל ואינך מסכים למי מן התנאים הקבועים בתקנון, הינך נדרש לצאת מן האתר ולא לעשות כל שימוש במידע ובשירותים המצויים בו.

1.4 בשימוש באתר, ובפרט ברכישה באמצעותו, הינך מצהיר שגילך עולה על 18 (או שהינך בגיר, על פי החוקים הרלוונטיים החלים עליך באזור מגוריך).

1.5 החברה תהא רשאית לשנות תקנון זה מעת לעת לפי שיקול דעתה הבלעדי והמלא, ושינויים אלה יהיו תקפים ממועד פרסומם. עליך לבדוק מעת לעת את תנאי השימוש, והמשך השימוש באתר, או בכל חומר הימנו, מהווה את הסכמתך לשינויים.

1.6 ככל ותפר תנאי כלשהו מתנאי השימוש, ההרשאה לגלישה ושימוש באתר מתאיינת באופן אוטומטי.

2. זמינות מוצרים, תמונות, קטלוג ותמחור

2.1. יש לשים לב כי ישנו מלאי מוגבל של פריטים מכל מוצר, ויתכן מחסור במוצרים עוד בטרם נספיק לעדכן מידע זה באתר. אשר על כן מוסכם על הגולש כי הקטלוג המקוון אינו מהווה הצעת רכישה, במובנה המשפטי, והוא כפוף לזמינות. בכלל זה, גם מחירי המוצרים עשויים להשתנות מעת לעת, ללא הודעה מוקדמת.

2.2. במקרה בו מוצר שנרכש אינו זמין במלאי אנו נזכה את חשבונך באופן מלא או נציע לך אפשרויות חלופיות שיוכלו להתאים לדרישותיך, לבחירתך. ביטול עסקה לא יקים כל אחריות מצד החברה ולא יזכה את הגולש בפיצוי כלשהו.

2.3. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתו על מנת להבטיח תיאור מדויק של מוצרים ומחיריהם, איננו יכולים להתחייב כי המידע והמחירים יהיו חפים מטעויות. על כן המשתמש מצהיר כי הוא מודע לכך שהמידע, התיאורים, והמחירים יכולים להיות מוצגים בצורה לא נכונה, לא מדויקת, בין השאר בשל שגיאות מערכת וטעויות דפוס.

2.4. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לתקן כל שגיאה מיד עם גילוייה. החברה לא תכבד מחירים לא מדויקים או שגויים. אם המחיר הרשום על מוצר נמוך ממחירו בפועל, אנו, לפי שיקול דעתנו, נבטל את ההזמנה תוך יידוע הלקוח על ביטולה או שניצור עם הלקוח קשר לקבלת הוראות, בשים לב לאפשרויות השונות ולחלופות האפשריות. אם דבר השגיאה תיוודע לנו לאחר שליחה, אתה מסכים להחזיר לנו את המוצר, תוך שנזכה אותך בעלות השילוח, או לשלם לנו את ההפרש בין המחיר בו חוייבת לבין מחיר המוצר בפועל. ביטול עסקה לא יקים כל אחריות מצד החברה ולא יזכה את הגולש בפיצוי כלשהו.

2.5. אנא שים לב כי המוצרים המוצגים בקטלוג עלולים להיראות גדולים או קטנים מגודלם האמיתי; בכלל זה הצבע והדוגמה של המוצרים יכולים להיראות שונה במציאות, תלוי במסך התצוגה בו הינך משתמש, ושאר מרכיבים טכניים.

2.6. הינך מתבקש לתת דעתך להוראות הכביסה של המוצרים המצוינים על גבי התווית המוצמדת למוצרים. לא מומלץ לכבס את המוצרים בניגוד להנחיות. ככל ויש לך שאלות בנוגע לכביסת המוצרים או לאופן שמירתם – אנא צור עימנו קשר בתיבת הדואר האלקטרוני של שירות הלקוחות המצוינת באתר.

2.7. מוסכם ומוצהר כי הלקוח אחראי לוודא ולשלם את כל המיסים המקומיים הרלוונטיים למקום משלוח המוצרים.

3. תשלום

נכון להיום, תשלום ניתן לבצע באמצעות שירותי PayPal וכרטיס אשראי בלבד. על הלקוח לוודא שיש ברשותו חשבון מסוג זה, או אישור לעשות שימוש מצד בעלים של חשבון כאמור, לטובת ביצוע הרכישה, וכי כל הפרטים שנמסרו לספקי השירותים מדויקים ונכונים.

4. זמני משלוח

4.1 שליח עד הבית (בארץ בלבד):

זמן משוער לאריזת מוצרים (פרט למוצרי עץ) למשלוח הוא שלושה ימי עסקים. זמן חלוקה משוער מרגע שמוצרים יוצאים מחנותנו הוא עד שבעה ימי עסקים. זמן חלוקה משוער לאזורים מרוחקים עד 10 ימי עסקים. 

זמן אספקה משוער למוצרי עץ הוא עד 30 ימי עסקים.

בימי גשם או במצבים של מזג אוויר קיצוני ייתכנו עיכובים בזמני הגעת משלוחים. כמו כן, בתקופות חגים או תקופות עמוסות במיוחד בחברות השילוח (חודשי מבצעים לדוגמא), יתכנו עיכובים בזמני המשלוח. שליח ייצור עמך קשר בהודעה טלפונית על מנת לתאם הגעתו. במידה והלקוח לא ענה לנסיונות השליח ליצור עמו קשר, החבילה תוחזר למחסני החברה ושילוח חדש יתואם מול הלקוח. לכן, מומלץ מאד להיות זמינים לאחר ההזמנה באתר.

במידה ותבקש מהשליח להשאיר את החבילה בפתח/סביבת ביתך ולא למסור אותה ישירות אליך, החלטה כזו היא באחריותך הבלעדית ואנו לא נושאים באחריות כלשהי כתוצאה מאי מסירת החבילה.

במידה והלקוח עשה הזמנה דרך דואר ישראל והחבילה לא הגיעה, אנו נגיש תלונה אצל דואר ישראל על אי מסירה של החבילה בלבד, אין אנו מזכים כספית ו/או שולחים מוצר חדש במקומו.

4.2 Eco Post (חו"ל בלבד):

שרות המיועד למשלוח פריטים שמשקלם עד 2 ק"ג. השירות ניתן למדינות: אוסטריה, אוסטרליה, איטליה, אירלנד, ארצות הברית, בלגיה, ברזיל, בריטניה, גרמניה, דנמרק, דרום קוריאה, הולנד, הונג קונג, יוון, יפן, נורבגיה, ספרד, פולין, פורטוגל, פינלנד, צרפת, קנדה, שוודיה, שוויץ, תאילנד. יעדי טיב השירות המשוערים למסירת פריטי דואר בשרות אקו פוסט הם מסירה תוך 5-7 ימי עבודה ממועד המשלוח (לא כולל את יום המשלוח ,עיכובים בתהליכי מכס, כוח עליון ואירועים ומועדים מיוחדים בחו"ל). זמן החלוקה המשוער לאוסטרליה ולהונג קונג: 12-10 ימי עסקים.

למדינות אשר שירות זה לא ניתן בהן, או חבילות במשקל של יותר משני קילו, החבילות ישלחו בדואר רשום רגיל.

4.3 שים לב כי זמני המשלוח המצויינים הינם על בסיס הערכה בלבד. אנו עושים את מירב המאמצים שמוצרינו ישלחו במהירות האפשרית, ואולם איננו יכולים להתחייב, ומוסכם כי אין החברה אחראית, לכל עיכוב באספקת המוצר/ים.

5. מדיניות החזרת מוצרים

5.1. ככל ותהיה מעוניין להשיב מוצר שרכשת, אנא צור קשר עם שירות הלקוח של חברתנו בכתובת sales@jemmahomedecor.com לא יאוחר משני ימי עסקים מהמועד בו קיבלת את המוצר. במסגרת זו אנא ציין את מספר ההזמנה, את הסיבה לביטול או לשינוי המבוקש בהזמנה.

5.2. למרות האמור לעיל, תושבי ישראל רשאים להחזיר מוצר בתוך 14 יום ממועד קבלת המוצר (או בתוך 4 חודשים, בהתאם למצוין בסעיף 14ג1 לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 בכל הנוגע לצרכנים עם לקויות, אזרחים ותיקים). אנו עשויים לנכות מן הזיכוי את העלות המותרת על פי חוק (5% מערך הקנייה או 100 ₪, הנמוך מביניהם).

5.3. אנא אל תשלחו את המוצר בחזרה בטרם יצרתם עמנו קשר.

5.4. אנו ממליצים ללקוחות המבקשים להחזיר אלינו מוצר לבטח את המשלוח, שכן אין החברה אחראית לנזקים, אובדן או גניבה בעת ביצוע השילוח. שילוח חזרה יש לבצע באופן ועל ידי ספק שירות כמצוין בדואר האלקטרוני שקיבלת משירות הלקוחות. אנו לא נשיב תשלום או נחליף מוצר ששב פגום, מלוכלך, שונה או שנראה שנעשה בו שימוש. אין אנו אחראים למסי מכס או מסים אחרים עבור מוצרים ששבים מחוץ לארץ.

5.5 עלויות שילוח בטיפול אינן ברות החזרה, ואלה ינוכו מחשבון הלקוח, אלא אם המוצר שקיבלת היה פגום. ככל והחזרה היא תקינה - החזר כספי יינתן בתוך עשרה ימי עסקים ממועד החזרת המוצר.

5.6 אנו נשמח לסייע לך בכל דרך, ורוצים להבטיח כי אתה שבע רצון מרכישתך אצלנו. נציגינו ישמחו להדריך אותך בדרך ואופן החזרת המוצרים, ולתת מענה לכל שאלה שיתכן ותהיה לך בנוגע להשבת המוצרים. לשאלות בנוגע למדיניות החזרת המוצרים אנא צור עמנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני לתיבה - sales@jemmahomedecor.com.

6. ביקורות

6.1 אנו מעריכים פידבקים על רכישות ועל חווית הרכישה מן האתר. אם בחרת לשלוח חוות דעת, אנא וודא כי חוות הדעת מדויקת, ומשקפת את דעתך האמיתית והכנה על המוצר ועל חוויית הרכישה. כל ביקורת תפורסם לגולשים, לרבות שמך המלא ותמונות שתבחר לצרף לחוות הדעת. עם הגשת חוות הדעת אנו נהיה בעלי מלוא הזכויות בהן, ונהיה רשאים להשתמש בהן לכל מטרה שהיא.

7. קניין רוחני; רישיון מוגבל

כל התכנים והחומרים המצויים באתר, לרבות ומבלי למעט, קוד המקור, עיצוב האתר, סימני המסחר של החברה, המאמרים, הציורים והצילומים, הבחירה והסידור, התחושה וההרגשה מוגנים על ידי דיני קניין רוחני והנם רכושה הבלעדי של החברה ואין הגולש רשאי לעשות בהם כל שימוש (לרבות ומבלי למעט, עיבוד, העתקה, פרסום, הפצה, משלוח, ביצוע פומבי ושידור) – למעט לצרכי רכישה – מבלי לקבל את הסכמת החברה לכך, מראש ובכתב. בנוסף, הגולש מסכים ומתחייב לא לעשות שימוש בכריית מידע, רובוטים או דומיהם לשם צבירת או חילוץ מידע בקשר עם אתר זה.

8. מידע נוסף בנוגע לסימני מסחר

סימני המסחר וסימני השירות המופיעים באתר הם קנייננו או קניינם של צדדים שלישיים. אינך רשאי לעשות במי מהם שימוש שלא בהיתר מפורש מראש שלנו (או של הצד השלישי הרלוונטי).

9. התנהלות המשתמש

בשימוש באתר אתה מסכים לא להעלות, לפרסם או להעביר וירוסים, קבצים מזיקים, משבשים או הרסניים אחרים; לא ליצור פרופיל מזויף; לא להשתמש או לנסות להשתמש בחשבון, סיסמה, שירות או מערכת של אחר ללא אישור; לא להפריע לשימוש של גולש אחר באתר או באתרים הקשורים אליו או מקושרים אליו; לא לפגוע באבטחת האתר או לגרום לנזק בשירותים, משאבי מערכת, חשבונות, סיסמאות, שרתים או רשתות המחוברות או נגישות לאתר וכיוצ"ב.

10. אחריות וכתב ויתור

10.1. כל החומר והמידע באתר מסופקים כמות שהם ("as is") ללא אחריות מכל סוג שהוא, מפורשת או משתמעת, לרבות ומבלי למעט, העדר אחריות לטענות אי התאמה, סחירות וכיוצ"ב. בנוסף, אין אנו מתחייבים כי החומרים או המוצרים הנמכרים דרך האתר יעמדו בדרישות או בציפיות שלך; המידע הנמסר (לרבות, נכונות מחירי המוצרים ותיאוריהם) יהיה מדויק; השירות הניתן באתר לא יופרע, יינתן כסדרו או יהא חסין מפני גישה לא מורשית, נזקים, תקלות וכשלים אחרים, והחברה לא תהא אחראית לנזק כלשהו ישיר או עקיף, לרבות עוגמת נפש וכיוצא בכך, שייגרם לגולש בעטיו; התוצאות מהשימוש באתר, לרבות תיאורי המוצרים, חוות דעת וכיוצ"ב, יהיו מדויקים, אפקטיביים או אמינים.

10.2. אין החברה לוקחת על עצמה אחריות כלשהי בגין כל וירוס מחשב, או קוד תוכנה אחר דומה לו, שהורדת למחשב מן האתר. אין במידע או עצה באתר או מטעם החברה, בכתב או בעל פה, כדי ליצור אחריות שלא צוינה במפורש בתנאי השימוש.

11. מידע אישי ופרטיות

אנו מתחייבים לא לגלות מידע אודותיך או להעביר פרטיך האישיים לצד ג'. למידע נוסף בנוגע לשימוש במידע אנא עיין במדיניות הפרטיות של אתרנו המצויה בכתובת www.jemmahomedecor.com/privacy .

12. הגבלת אחריות

בשום מקרה, לרבות, החברה, שותפינו, הסוכנים, המנהלים, העובדים או הספקים שלנו לא נהיה אחראים כלפיך או כלפי צד שלישי כלשהו בגין נזקים מיוחדים, עונשיים, עקיפים או תוצאתיים מכל סוג שהוא ביחס לכל סוג של נזק לרבות, ומבלי למעט, אלה הנובעים מנזקי משלוח או אבדן (אלא אם כן נמסור לך אחרת בכתב), הנובעים או קשורים בשימוש או בחוסר היכולת להשתמש באתר או במה שמצוי בו.

13. חבות ושיפוי

אתה מתחייב, מסכים ומצהיר כי תשפה אותנו, שותפינו, נושאי משרב, דירקטורים, סוכנים, ספקים, או עובדים שלנו, בגין כל תביעה, דרישה, טענה או תלונה של צד שלישי הנובעת משימוש הנוגד את תנאי השימוש באתר או מפר את הדין או זכויות של אחר.

14. עקרון העיפרון הכחול ואי ויתור על זכויות.

14.1. תנאי השימוש ותנאים נוספים המתפרסמים באתר, מהווים הסכם בין החברה לבינך בכל הנוגע לשימוש באתר, לרבות ברכישה הימנו. אם מסיבה כלשהי בית משפט מוסמך יקבע כי הוראה כלשהי אינה ניתן לאכיפה, הרי מוסכם שיש לאכוף את ההוראה במידה המרבית המותרת על פי דין, ויתר תנאי השימוש יוותרו בתוקפם.

14.1. אין באי אכיפה של תנייה או אי מתן תגובה כדי לגרוע מתוקפה או כדי להוות ויתור עליה.

15. סמכות שיפוט וברירת דין

סמכות השיפוט הבלעדית והיחודית בקשר עם האתר והשירותים הניתנים בו, לרבות פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו, תהיה מסורה אך ורק לבית המשפט המוסמך בתל אביב ועל פי דיני מדינת ישראל בלבד.
English
EN
ILS ₪