fbpx

תנאי שימוש

1. כללי

1.1 תקנון האתר נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות והוא פונה לשני המינים במידה שווה.

1.2 השימוש באתר זה, com (להלן: “האתר“), לרבות כל המידע, המסמכים, הקבצים, התמונות, הטסקטים, הגרפיקה, התיאורים, הביקורות, המוצרים (להלן: “החומרים“) כפוף לתנאים ולמגבלות המפורטים במסמך זה, וכל שינוי במסמך, אשר אנו עשויים לפרסם מעת לעת (להלן ביחד: “תנאי השימוש“).

1.3 על ידי כניסה לאתר או שימוש בו, לרבות רכישה באמצעות האתר, אתה מסכים ומחויב לתנאי שימוש אלה. ככל ואינך מסכים למי מן התנאים הקבועים בתקנון, הינך נדרש לצאת מן האתר ולא לעשות כל שימוש במידע ובשירותים המצויים בו.

1.4 בשימוש באתר, ובפרט ברכישה באמצעותו, הינך מצהיר שגילך עולה על 18 (או שהינך בגיר, על פי החוקים הרלוונטיים החלים עליך באזור מגוריך).

1.5 החברה תהא רשאית לשנות תקנון זה מעת לעת לפי שיקול דעתה הבלעדי והמלא, ושינויים אלה יהיו תקפים ממועד פרסומם. עליך לבדוק מעת לעת את תנאי השימוש, והמשך השימוש באתר, או בכל חומר הימנו, מהווה את הסכמתך לשינויים.

1.6 ככל ותפר תנאי כלשהו מתנאי השימוש, ההרשאה לגלישה ושימוש באתר מתאיינת באופן אוטומטי.

2. זמינות מוצרים, תמונות, קטלוג ותמחור

2.1. יש לשים לב כי ישנו מלאי מוגבל של פריטים מכל מוצר, ויתכן מחסור במוצרים עוד בטרם נספיק לעדכן מידע זה באתר. אשר על כן מוסכם על הגולש כי הקטלוג המקוון אינו מהווה הצעת רכישה, במובנה המשפטי, והוא כפוף לזמינות. בכלל זה, גם מחירי המוצרים עשויים להשתנות מעת לעת, ללא הודעה מוקדמת.

2.2. במקרה בו מוצר שנרכש אינו זמין במלאי אנו נזכה את חשבונך באופן מלא או נציע לך אפשרויות חלופיות שיוכלו להתאים לדרישותיך, לבחירתך. ביטול עסקה לא יקים כל אחריות מצד החברה ולא יזכה את הגולש בפיצוי כלשהו.

2.3. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתו על מנת להבטיח תיאור מדויק של מוצרים ומחיריהם, איננו יכולים להתחייב כי המידע והמחירים יהיו חפים מטעויות. על כן המשתמש מצהיר כי הוא מודע לכך שהמידע, התיאורים, והמחירים יכולים להיות מוצגים בצורה לא נכונה, לא מדויקת, בין השאר בשל שגיאות מערכת וטעויות דפוס.

2.4. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לתקן כל שגיאה מיד עם גילוייה. החברה לא תכבד מחירים לא מדויקים או שגויים. אם המחיר המחיר הרשום על מוצר נמוך ממחירו בפועל, אנו, לפי שיקול דעתנו, נבטל את ההזמנה תוך יידוע הלקוח על ביטולה או שניצור עם הלקוח קשר לקבלת הוראות, בשים לב לאפשרויות השונות ולחלופות האפשריות. אם דבר השגיאה תיוודע לנו לאחר שליחה, אתה מסכים להחזיר לנו את המוצר, תוך שנזכה אותך בעלות השילוח, או לשלם לנו את ההפרש בין המחיר בו חויבת לבין מחיר המוצר בפועל. ביטול עסקה לא יקים כל אחריות מצד החברה ולא יזכה את הגולש בפיצוי כלשהו.

2.5. אנא שים לב כי המוצרים המוצגים בקטלוג עלולים להיראות גדולים או קטנים מגודלם האמיתי; בכלל זה הצבע והדוגמה של המוצרים יכולים להיראות שונה במציאות, תלוי במסך התצוגה בו הינך משתמש, ושאר מרכיבים טכניים.

2.6. הינך מתבקש ליתן דעתך להוראות הכביסה של המוצרים המצוינים על גבי התווית המוצמדת למוצרים. לא מומלץ לכבס את המוצרים בניגוד להנחיות. ככל ויש לך שאלות בנוגע לכביסת המוצרים או לאופן שמירתם – אנא צור עימנו קשר בתיבת הדואר האלקטרוני של שירות הלקוחות המצוינת באתר.

2.7. מוסכם ומוצהר כי הלקוח אחראי לוודא ולשלם את כל המיסים המקומיים הרלוונטיים למקום משלוח המוצרים.

3. תשלום

נכון להיום, תשלום ניתן לבצע באמצעות שירותי PayPal ו- PayMe בלבד. על הלקוח לוודא שיש ברשותו חשבון מסוג זה, או אישור לעשות שימוש מצד בעלים של חשבון כאמור, לטובת ביצוע הרכישה, וכי כל הפרטים שנמסרו לספקי השירותים מדויקנים ונכונים.

4. זמני משלוח

4.1 שליח עד הבית (בארץ בלבד):

זמן חלוקה משוער שלשה ימי עסקים. זמן חלוקה משוער לאיזורים מרוחקים עד 10 ימי עסקים. בימי גשם או במצבים של מזג אויר קיצוני ייתכנו עיכובים בזמני הגעת משלוחים. שליח ייצור עמך קשר טלפוני על מנת לתאם הגעתו. במידה והלקוח לא ענה לנסיונות השליח ליצור עמו קשר, החבילה תוחזר למחסני החברה ושילוח חדש יתואם מול הלקוח לכן מומלץ מאד להיות זמינים לאחר ההזמנה באתר.

במידה ותבקש מהשליח להשאיר את החבילה בפתח/סביבת ביתך ולא למסור אותה ישירות אליך, החלטה כזו היא באחריותך הבלעדית ואנו לא נושאים באחריות כלשהי כתוצאה מאי מסירת החבילה.

במידה והלקוח עשה הזמנה דרך דואר ישראל והחבילה לא הגיעה, אנו נגיש תלונה אצל דואר ישראל על אי מסירה של החבילה בלבד, אין אנו מזכים כספית ו/או שולחים מוצר חדש במקומו.

4.2 Eco Post (חו”ל בלבד):

שרות המיועד למשלוח פריטים שמשקלם עד 2 ק”ג. השירות ניתן למדינות: אוסטריה, אוסטרליה, איטליה, אירלנד, ארצות הברית, בלגיה, ברזיל, בריטניה, גרמניה, דנמרק, דרום קוריאה, הולנד, הונג קונג, יוון, יפן, נורבגיה, ספרד, פולין, פורטוגל, פינלנד, צרפת, קנדה, שוודיה, שוויץ, תאילנד. יעדי טיב השירות המשוערים למסירת פריטי דואר בשרות אקו פוסט הם מסירה תוך 5-7 ימי עבודה ממועד המשלוח (לא כולל את יום המשלוח ,עיכובים בתהליכי מכס, כוח עליון ואירועים ומועדים מיוחדים בחו”ל). זמן החלוקה המשוער לאוסטרליה ולהונג קונג: 12-10 ימי עסקים.

למדינות אשר שירות זה לא ניתן בהן, או חבילות במשקל של יותר משני קילו, החבילות ישלחו בדואר רשום רגיל.

4.3 שים לב כי זמני המשלוח המצוינים הינם על בסיס הערכה בלבד. אנו עושים את מירב המאמצים שמוצרינו ישלחו במהירות האפשרית, ואולם איננו יכולים להתחייב, ומוסכם כי אין החברה אחראית, לכל עיכוב בהספקת המוצר/ים.

5. מדיניות החזרת מוצרים

5.1. ככל ותהיה מעונין להשיב מוצר שרכשת, אנא צור קשר עם שירות הלקוח של חברתנו בכתובת support@jemmahomedecor.com לא יאוחר משני ימי עסקים מהמועד בו קיבלת את המוצר. במסגרת זו אנא ציין את מספר ההזמנה, את הסיבה לביטול או לשינוי המבוקש בהזמנה.

5.2. למרות האמור לעיל, תושבי ישראל רשאים להחזיר מוצר בתוך 14 יום ממועד קבלת המוצר (או בתוך 4 חודשים, בהתאם למצוין בסעיף 14ג1 לחוק הגנת הצרכן, התשמ”א-1981 בכל הנוגע לצרכנים עם לקויות, אזרחים ותיקים). אנו עשויים לנכות מן הזיכוי את העלות המותרת על פי חוק (5% מערך הקנייה או 100 ₪, הנמוך מביניהם).

5.3. אנא אל תשלחו את המוצר בחזרה בטרם יצרתם עימנו קשר.

5.4. אנו ממליצים ללקוחות המבקשים להחזיר אלינו מוצר לבטח את המשלוח, שכן אין החברה אחראית לנזקים, אובדן או גניבה בעת ביצוע השילוח. שילוח חזרה יש לבצע באופן ועל ידי ספק שירות כמצוין בדואר האלקטרוני שקיבלת משירות הלקוחות. אנו לא נשיב תשלום או נחליף מוצר ששב פגום, מלוכלך, שונה או שנראה שנעשה בו שימוש. אין אנו אחראיים למיסי מכס או מיסים אחרים עבור מוצרים ששבים מחוץ לארץ.

5.5 עלויות שילוח בטיפול אינן ברי החזרה, ואלה ינוכו מחשבון הלקוח, אלא אם המוצר שקיבלת היה פגום. ככל והחזרה היא תקינה – החזר כספי יינתן בתוך עשרה ימי עסקים ממועד המוצר שהוחזר.

5.6 אנו נשמח לסייע לך בכל דרך, ורוצים להבטיח כי אתה שבע רצון מרכישתך אצלנו. נציגנו ישמחו להדריך אותך בדרך ואופן החזרת המוצרים, וליתן מענה לכל שאלה שיתכן ותהיה לך בנוגע להשבת המוצרים. לשאלות בנוגע למדינות החזרת המוצרים אנא צור עימנו רשר באמצעות דואר אלקטרוני לתיבה – support@jemmahomedecor.com.

6. ביקורות

6.1 אנו מעריכים פידבקים על רכישות ועל חווית הרכישה מן האתר. אם בחרת לשלוח חוות דעת, אנא וודא כי חוות הדעת מדויקת, ומשקפת את דעתך האמיתית והכנה על המוצר ועל חוויית הרכישה. כל ביקורת תפורסם לגולשים, לרבות שמך המלא ותמונות שתבחר לצרף לחוות הדעת. עם הגשת חוות הדעת אנו נהיה בעלי מלוא הזכויות בהן, ונהיה רשאים להשתמש בהן לכל מטרה שהיא.

7. קניין רוחני;רישיון מוגבל

כל התכנים והחומרים המצויים באתר, לרבות ומבלי למעט, קוד המקור, עיצוב האתר, סימני המסחר של החברה, המאמרים, הציורים והצילומים, הבחירה והסידור, התחושה וההרגשה מוגנים על ידי דיני קניין רוחני והינם רכושה הבלעדי של החברה ואין הגולש רשאי לעשות בהם כל שימוש (לרבות ומבלי למעט, עיבוד, העתקה, פרסום, הפצה, משלוח, ביצוע פומבי ושידור) – למעט לצרכי רכישה – מבלי לקבל את הסכמת החברה לכך, מראש ובכתב. בנוסף, הגולש מסכים ומתחייב לא לעשות שימוש בכריית מידע, רובוטים או דומיהם לשם צבירת או חילוץ מידע בקשר עם אתר זה.

8. מידע נוסף בנוגע לסימני מסחר

סימני המסחר וסימני השירות המופיעים באתר הם קנייננו או קניינם של צדדים שלישיים. אינך רשאי לעשות במי מהם שימוש שלא בהיתר מפורש מראש שלנו (או של הצד השלישי הרלוונטי).

9. התנהלות המשתמש

בשימוש באתר אתה מסכים לא להעלות, לפרסם או להעביר וירוסים, קבצים מזיקים, משבשים או הרסניים אחרים; לא ליצור פרופיל מזויף; לא להשתמש או לנסות להשתמש בחשבון, סיסמה, שירות או מערכת של אחר ללא אישור; לא להפריע לשימוש של גולש אחר באתר או מבאתרים הקשורים אליו או מקושרים אליו; לא לפגוע באבטחת האתר או לגרום לנזק בשירותים, משאבי מערכת, חשבונות, סיסמאות, שרתים או רשתות המחוברות או נגישות לאתר וכיוצ”ב.

10. אחריות וכתב ויתור

10.1. כל החומר והמידע באתר מסופקים כמות שהם (“as is”) ללא אחריות מכל סוג שהוא, מפורשת או משתמעת, לרבות ומבלי למעט, העדר אחריות לטענות אי התאמה, סחירות וכיוצ”ב. בנוסף, אין אנו מתחייבים כי החומרים או המוצרים הנמכרים דרך האתר יעמדו בדרישות או בציפיות שלך; המידע הנמסר (לרבות, נכונות מחירי המוצרים ותיאוריהם) יהיה מדויק; השירות הניתן באתר לא יופרע, יינתן כסדרו או יהא חסין מפני גישה לא מורשית, נזקים, תקלות וכשלים אחרים, והחברה לא תהא אחראית לנזק כלשהו ישיר או עקיף, לרבות עוגמת נפש וכיוצא בכך, שייגרם לגולש בעטיו; התוצאות מהשימוש באתר, לרבות תיאורי המוצרים, חוות דעת וכיוצ”ב, יהיו מדויקים, אפקטיביים או אמינים.

10.2. אין החברה לוקחת על עצמה אחריות כלשהי בגין כל וירוס מחשב, או קוד תוכנה אחר דומה לו, שהורדת למחשב מן האתר. אין במידע או עצה באתר או מטעם החברה, בכתב או בעל פה, כדי ליצור אחריות שלא צוינה במפורש בתנאי השימוש.

11. מידע אישי ופרטיות

אנו מתחייבים לא לגלות מידע אודותיך או להעביר פרטיך האישיים לצד ג’. למידע נוסף בנוגע לשימוש במידע אנא עיין במדיניות הפרטיות של אתרנו המצויה בכתובת www.jemmahomedecor.com/privacy .

12. הגבלת אחריות

בשום מקרה, לרבות, החברה, שותפינו, הסוכנים, המנהלים, העובדים או הספקים שלנו לא נהיה אחראים כלפיך או כלפי צד שלישי כלשהו בגין נזקים מיוחדים, עונשיים, עקיפים או תוצאתיים מכל סוג שהוא ביחס לכל סוג של נזק לרבות, ומבלי למעט, אלה הנובעים מנזקי משלוח או אבדן (אלא אם כן נמסור לך אחרת בכתב), הנובעים או קשורים בשימוש או בחוסר היכולת להשתמש באתר או במה שמצוי בו.

13. חבות ושיפוי

אתה מתחייב, מסכים ומצהיר כי תשפה אותנו, שותפינו, נושאי משרב, דירקטורים, סוכנים, ספקים, או עובדים שלנו, בגין כל תביעה, דרישה, טענה או תלונה של צד שלישי הנובעת משימוש הנוגד את תנאי השימוש באתר או מפר את הדין או זכויות של אחר.

14. עיקרון העיפרון הכחול ואי ויתור על זכויות.

14.1. תנאי השימוש ותנאים נוספים המתפרסמים באתר, מהווים הסכם בין החברה לבינך בכל הנוגע לשימוש באתר, לרבות ברכישה הימנו. אם מסיבה כלשהי בית משפט מוסמך יקבע כי הוראה כלשהי אינה ניתן לאכיפה, הרי מוסכם שיש לאכוף את ההוראה במידה המרבית המותרת על פי דין, ויתר תנאי השימוש יוותרו בתוקפם.

14.1. אין באי אכיפה של תנייה או אי מתן תגובה כדי לגרוע מתוקפה או כדי להוות ויתור עליה.

15. סמכות שיפוט וברירת דין

סמכות השיפוט הבלעדית והייחודית בקשר עם האתר והשירותים הניתנים בו, לרבות פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו, תהיה מסורה אך ורק לבית המשפט המוסמך בתל אביב ועל פי דיני מדינת ישראל בלבד.